شایان مجیدی
شایان مجیدی
4 ژانویه 2018
سعید علیرضایی
سعید علیرضایی
13 دسامبر 2017
متولد 1370 در اراك

در نوجواني باموسيقي الكترونيك آشنا شده و پس از آن به فرا گيري پيانو پرداخت. نواختن هارمونيكا را بصورت خود آموز شروع كرده و سپس  بصورت حرفه ای از سال 1391 نزد استاد بابك صفر ن‍‍‍ژاد ادامه داد و در ورکشاپهای "هارمونیکا کروماتیک" و "مقدماتی بلوز هارمونیکا" نیز نزد ایشان حضور داشت.

وي در سال 92 موفق به كسب رتبه دوم نوازندگي سازهاي غربي در مسابقه صدا  آزاد شبکه راديويي جوان شد.

از جمله فعاليت هاي گروهی او ميتوان به همكاري باگروه كاواك (92 و 94 )  و سياوش اصحابي(91 و93) ، همکاری با ارکستر زهی کلاژ (1395) و همینطور سرپرستی گروه هارمونیراک دراولین فستیوال گروه نوازی آموزشگاه کرال (1395 ) و نخستین کنسرت رسمی این گروه در دی ماه 1396 اشاره کرد.

از دیگر فعالیتها :

 • آهنگسازی و تنظیم آثاری در حوزه موسیقی پاپ و موسیقی کودک ( به سفارش شرکت مخابرات )
 • گذراندن دوره های صدا برداری پیشرفته استودیویی  (مهندس ارد انزابی پور) و مسترکلاس میکس و مسترینگ  ( برایان نوین)
 • نزدیک به 3 سال سابقه تدریس هارمونیکا بصورت خصوصی و آموزشگاهی را در کارنامه کاری خود دارد.

نظرات هنرجویان

 • محمد محمدی
  من دو سال است شاگرد ایشان هستم و در این دو سال فن و حس را از ایشان یاد گرفتم.
  محمد محمدی
 • هنر جوی نی
  کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.
  هنر جوی نی
 • هنرجوی دف
  در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.
  هنرجوی دف
 • هنرجوی تار
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
  هنرجوی تار