فرشید پاتینیان
فرشید پاتینیان
11 دسامبر 2017
هومن اتابکی
هومن اتابکی
11 دسامبر 2017

در سال ١٣٦٨ در تهران متولد شد. وی در ٩ سالگی با موسیقی آشنایی پیدا کرد و در سال ١٣٨٠ وارد هنرستان عالی موسیقی شد و در آنجا ساز ویولنسل را به عنوان ساز تخصصی خود انتخاب نمود و زیر نظر استاد محسن تویسرکانی به فراگیری این ساز مشغول شد

وی در سال ١٣٨٦ وارد دانشگاه عالی موسیقی شد و در سال ١٣٩٠ مدرک کارشناسی را اخذ نمود و درآنجا زیر نظر استاد کریم قربانی مشغول فراگیری شد. وی همچنین در این سال ها زیر نظر استادانی چون آرام تالالیان و آیدین احمدی نژاد به فراگیری این ساز پرداخته است.

از جمله فعالیت های ایشان میتوان به کنسرت های مختلف در سفارت های آلمان، اتریش، هلند، پرتغال و همچنین در کشورهای ونزوئلا ، بولیوی و تركيه در فستيوال هاي گوناگون موسيقي جهان با گروه ایرا و همکاری با ارکسترهای مختلف از جمله ارکستر صدا و سیما، ، ارکستر سمفونیک جوانان، در سال های ٨٥ و ٨٦ اشاره کرد.

وي همچنين با گروه رسپينا به اجراهاي گوناگون در تالار رودكي، شركت در جشنواره موسيقي كلاسيك، شركت در جشنواره موسيقى كلاسيك تا معاصر، اجرا در سفارت كره جنوبى و همچنين ضبط چندين آثار از آهنگسازان ايرانى پرداخته است. ايشان همچنین مدرس هنرستان موسیقی پسران و دانشگاه علمی کاربردی می باشند.

نظرات هنرجویان

 • محمد محمدی
  من دو سال است شاگرد ایشان هستم و در این دو سال فن و حس را از ایشان یاد گرفتم.
  محمد محمدی
 • هنر جوی نی
  کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.
  هنر جوی نی
 • هنرجوی دف
  در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.
  هنرجوی دف
 • هنرجوی تار
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
  هنرجوی تار